Yhteystiedot

ÄÄNEKOSKEN ELÄKKEENSAAJAT RY, 

kokoontumiset Majakassa, os. Torikatu 6, 3:s kerros

Toimihenkilöt ja edustajat v. 2021

 

Puheenjohtaja:  Eero Hakonen        040 5953 480  eero.hakonen@pp.ine.fi

Varapuh. joht:   Kirsti Herpman       050 5659 714  kirsti.herpman@gmail.com

Jäsenasiat          Kirsti Herpman      050 5659 714  kirsti.herpman@gmail.com

Taloudenhoitaja  Helena Kautto        040 5912 216  kauttohelena@gmail.com

Sihteeri            Marja-Liisa Taipale   040 5538 599  marjaliisa.taipale@gmail.com      

Varsinaiset jäsenet

Tuovi Parkatti                         050 5634 375   tuovi.parkatti @elisanet.fi

Marja Rautiainen                    040 0945 993  marjatuulikkirautiainen@hotmail.fi

Anna-Liisa Ruotsalainen          040 5072 978  annaliisaruotsalainen41@gmail.com

Jorma Ruotsalainen                040 8312 644  jormaruotsalainen41@gmail.com

Wacklin Pentti                        040 5537 299  wacklinpentti@gmail.com

Varajäsenet:

Ilkka Herpman                       046 8700 235  ilkka.herpman@gmail.com

Tuovi Ruotsalainen                 040 5881 473  ruotsalainentuovi@gmail.com

Liisa Tuulensuu                      040 0876 661  liisa.tuulensuu@gmail.com

 

Matkavastaava

PenttiWacklin                         040 5537 299  wacklinpentti@gmail.com

 

Jäsenmaksu on v. 2021  15,00 €

Jäsenmaksun voi suorittaa suoraan yhdistyksen tilille no FI91 5543 0120 0479 91