Yhteystiedot

ÄÄNEKOSKEN ELÄKKEENSAAJAT RY.

kokoontumiset Majakassa, os. Torikatu 6, 3:s kerros

Jäsenmaksu  v.  2022    15,00 €

Jäsenmaksun voi suorittaa suoraan yhdistyksen 
tilille no  FI91  5543  0120  0479  91

Puheenjohtaja  
Eero Hakonen   
040 5953 480   
eero.j.hakonen@gmail.com

Varapuheenjohtaja, jäsenasiat
Kirsti Herpman       
050 5659 714  
kirsti.herpman@gmail.com

Taloudenhoitaja 
Helena Kautto        
040 5912 216  
kauttohelena@gmail.com

Sihteeri             
Marja-Liisa Taipale   
040 5538 599  
marjaliisa.taipale@gmail.com      

Jäsen Osmo Kautto                         
040 5855 211   
osmo.kautto@gmail.com

Jäsen Marja Rautiainen                   
 040 0945 993  
marjatuulikkirautiainen@hotmail.fi

Jäsen Anna-Liisa Ruotsalainen         
 040 5072 978  
annaliisaruotsalainen41@gmail.com

Jäsen Liisa Tuulensuu                
040 0876 661  
liisa.tuulensuu@gmail.com

Varajäsen Virpi Hakonen                       
 040 5453 833  
virpi.s.hakonen@gmail.com

Varajäsen Ilkka Herpman                       
046 8700 235  
ilkka.herpman@gmail.com

Varajäsen Kirsti Kainulainen                 
040  8255 163  
kirsti.kainulainen@icloud.com

Varajäsen Pirkko-Liisa Lukkarinen                      
040 0620  433 
pike.lukkarinen@gmail.com

Matkavastaava Raimo  Vuoristo
040 7500 020
raimo.vuoristo@gmail.com